ogłoszenie-seminarium-oZ przyjemnością informujemy, że dnia 8 września podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach odbędzie się seminarium zorganizowane przez naszą Fundację. Tytuł seminarium to: “Dyskretny urok pracy wywiadowczej. Za kulisami jawnych działań w przemyśle obronnym”. Podczas panelu przybliżymy tematykę bezpieczeństwa przedsiębiorstw oraz ich przedstawicieli w trakcie prowadzonych działań sprzedażowych i analitycznych przy uwzględnieniu czynników międzykulturowych.

Prelegentami, którzy wezmą czynny udział w wydarzeniu, są:

  • Vincent V. Severski – Prezes Zarządu Fundacji Po.Int, specjalista w zakresie planowania operacyjnego i prowadzenia operacji specjalnych, były Dyrektor Biura w Agencji Wywiadu.
  • Piotr Niemczyk – specjalista z zakresu bezpieczeństwa i wywiadu konkurencyjnego. Twórca jednej z pierwszych firm specjalizujących się w wywiadzie konkurencyjnym i bezpieczeństwie obrotu gospodarczego, były Dyrektor Biura Analiz i Informacji oraz Zastępca Dyrektora Zarządu Wywiadu UOP.
  • dr Magdalena El Ghamari – Wiceprezes Zarządu Fundacji Po.Int, specjalistka w zakresie zagadnień związanych z terroryzmem i międzykulturowością oraz szkoleniowiec uczestników polskich kontyngentów wojskowych z zakresu środowiska prowadzenia operacji.
  • Grzegorz Artur Obrzut – Członek Zarządu Fundacji Po.Int, specjalista od zagadnień militarnych, były Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży w firmie Cenrex. Obecnie Dyrektor Generalny w New Arms Technologies NAT Sp. z.o.o. SKA.
  • Wojciech Martynowicz – Szkoleniowiec i Analityk Fundacji Po.Int, specjalista i trener w zakresie zaawansowanych technik i metod analitycznych oraz pracy z informacją w warunkach niedostatku danych i braku czasu, były oficer Agencji Wywiadu.

Seminarium poprowadzi Witold Jurasz, w przeszłości dyplomata w Moskwie, charge d’affaires RP na Białorusi, a obecnie Prezes Ośrodka Analiz Strategicznych i prowadzący program “Prawy do Lewego” w Polsat News2.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm i organizacji reprezentujących sektor publiczny i prywatny oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Tym milej będzie nam gościć przybyłych na miejsce, gdyż jest to wydarzenie inaugurujące działalność Fundacji Po.Int.
We wrześniu uruchomiony zostanie także oficjalny profil na facebooku, a następnie – twitterze.

Seminarium odbędzie się 8 września o godzinie 13:00 w sali nr 3 mieszczącej się w hali „G” Targów Kielce.

Do zobaczenia!

Zarząd i Rada Nadzorcza
Fundacji Po.Int

Logo-01